Cesta: OMA » vzdelanie

vzdelanie v Slovensko

vzdelanie

6659x vzdelavanie, 3930x základná škola, 2067x skôlka, 335x stredná škola, 245x univerzita, 82x autoškola

vzdelanie

Vzdelanie v Slovensko

V Slovensko sa nachádza viac ako 1000 kusy vzdelanie.

Vzdelanie, Slovensko:, 1 z 17

Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Fakulta informatiky a informačných technológií STU, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK, Právnická fakulta UPJŠ, Huzella Füvészkert, Filozofická fakulta UPJŠ, Ústav mediamatiky, Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU, Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola, Fakulta telesnej výchovy a športu UK, Lekárska fakulta UPJŠ, Evanjelická bohoslovecká fakulta UK, Právnická fakulta UK, Prírodovedecká fakulta UK, Technická univerzita v Košiciach, základná škola, Lekárska fakulta UK, Filozofická fakulta UK, Gymnázium Šrobárova, Fakulta architektúry STU, Právnická fakulta UPJŠ, Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií, Prírodovedecká fakulta, Pedagogická fakulta UK, Ekonomická univerzita v Bratislave, Podnikovohospodárska fakulta v Košiciach, Stavebná fakulta STU, Kiss Árpád Általános Iskola, Strojnícka fakulta STU, Základná škola Ladislava Novomeského 2, Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Karola Adlera, Stavebná fakulta TUKE, Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, Teologická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Fakulta verejnej správy UPJŠ, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, Gymnázium dr. Karla Polesného, Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta UK, Strojnícka fakulta, Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Fakulta elektrotechniky a informatiky, Fakulta umení, Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach, Szent István Egyetem, Špeciálna základná škola, Ekonomická fakulta TUKE, Základná umelecká škola Juraja Kréna, Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, Spojená škola svätého Jozefa, Ekonomická univerzita v Bratislave, Kulíšková školička, Stredná zdravotnícka škola, MŠ Smetanovy sady, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, Gymnázium Poštová, SOŠ Ostrovského, Vysoká škola výtvarných umení, Stredná odborná škola, MŠ Sady Nový Jičín, Jiráskova

Vzdelanie, Slovensko:, 2 z 17

Spojená škola internátna, Zdenka Nejedlého 41, Stredná odborná škola, Jánošíkova 4, Váci Bartók-Pikéthy Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Detašované pracovisko Košice - bl. Z G. Mallu, univerzita, Vysoká škola múzických umení v Bratislave, Inštitút jazykov a vzdelávania, MŠ Máj Nový Jičín, MŠ Trojlístek, Nový Jičín - Komenského, MŠ Trojlístek, Nový Jičín - Máchova, SPŠ Dopravná, Súkromné gymnázium Katkin park 2, Ⅱ. mateřská škola Rájec-Jestřebí, Fakulta sociálních studií MU, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Katolícka stredná pedagogická škola, Dózsa György Általános Iskola, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Vysoká škola manažmentu, Hviezdičky, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, Apátkúti Erdei Általános Iskola, Jasle Slnečnice, Spojená škola Mokrohájska 3, SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové hlavní budova, Volkshochschule Strasshof, Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Mateřská škola Olešnice, Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Gymnázium Exnárova, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Bystrá škôlka, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hétszínvirág Óvoda, Zespół Szkół w Iwoniczu-Zdroju, Základní škola Olešnice, Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P. G. Frassatiho, RIDENS Szakgimnázium, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego, Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko, MŠ Zuzkin park 2, Základní škola Chlebovice, Univerzitný vedecký park Univerzity Komenského, Základná škola Požiarnická, Základní škola a mateřská škola Bohdalec, Laboratorní centrum fakulty technologické (LCFT), SZIE YBL Mérőtelepe, Kindergarten Maulbeerallee, Somvirág Óvoda, Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Gymnázium Ladislava Sáru, The Little Gym, ZŠ Matky Alexie, Střední škola F. D. Roosevelta, Základní škola Rájec-Jestřebí, Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa, Týnská, základná škola

Vzdelanie, Slovensko:, 3 z 17

Konrad Lorenz Gymnasium, Gymnázium Ladislava Jaroše, Základní škola Nad Čertovkou, skôlka, Filozofická fakulta UKF, Univerzita J. Selyeho, Gimnazjum Samorządowe imienia Króla Kazimierza Wielkiego, Základná umelecká škola, Súkromná stredná umelecká škola filmová, Škola úžitkového výtvarníctva Košice, Cirkevné konzervatórium, Volksschule Drasenhofen, Gymnázium Ladislava Novomeského, Detské centrum Snehulienka, Volksschule Palterndorf-Dobermannsdorf, Základní a mateřská škola Na Kopcích, katolícka škola, Univerzita obrany, Evanjelické lýceum, Základní škola Jana Broskvy, Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, MŠ Rousínov, Bulharská základná škola a gymnázium Christo Boteva, Mateřská škola Sněženka J. Lady, Mateřská škola Lískovecká, Stredná odborná škola drevárska a stavebná, Kittenberger Kálmán Általános és Művészeti Iskola (Felső iskola), Spojená škola Svätej Rodiny - ZŠ svätej rodiny, Gymnázium svätej rodiny, Gymnázium Hansa Selyeho, Základná škola Trenčianske Jastrabie, Teleki-Wattay Művészeti Iskola, Mateřská škola Naděje, Základní škola Černá Hora, Esztergomi Hittudományi Főiskola, Volksschule Orth an der Donau, Biskupské gymnázium, Paneurópska vysoká škola, Stredná odborná škola technická, Vysoká škola bezpečnostného manažérstva, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Evanjelická materská škola Dr. Filipa Melanchtona, Gymnázium na Alejovej 1, Obchodní akademie Přerov, Slovensko-Ruská základná škola v Bratislave, Základná škola, Odborárska ulica, Škola smyku, Regionalmusikschule, Biskupské gymnázium Brno, Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace, Salgótarjáni SZC Szent-Györgyi Albert Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, e-Škola, Stredná odborná škola automobilová, SPŠ Strojnícka, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, Základná škola s materskou školou Štefana Moyzesa v Žiar nad Hronom, základná škola, Stredná zdravotnícka škola sv. Alžbety, Stredná odborná škola železničná, SPŠ Elektrotechnická, ZŠ a MŠ Kyjovice

Vzdelanie, Slovensko:, 4 z 17

Materská škola, Milan Ľahký, Kittenberger Kálmán Általános és Művészeti Iskola (Alsó tagozat), Stredná odborná škola Jána Bocatia, Fakulta výrobných technológií TUKE, Neue Niederösterreichische Mittelschule Orth an der Donau, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, Základní škola Staré Hamry, Základná umelecká škola, Detské centrum Fairyland, Speciální škola Ibsenova, Základní škola Dětřichov nad Bystřicí, ZŠ a MŠ speciální Nový Jičín, Kesztölci Családi Napközi Közhasznú Egyesület, Salgótarjáni SZC Szondi György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Nemecká škola v Bratislave, Autoškola Turbo, Gymnázium Matyáše Lercha, Základní škola Erbenova, ZŠ Petřkova, Mateřská škola Černá Hora, Letecká fakulta TUKE, Švehlova střední škola polytechnická Prostějov, Základní škola, Kindergarten Neusiedlerstraße, Gymnázium Opatovská, Univerzita J. Selyeho - Pedagogická fakulta, III. ZŠ na ulici Kapitána Nálepku 12, Reformovaná cirkevná základná škola s VJM Dolný Štál, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, SOŠ pôšt a telekomunikácií, Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, Základná škola Nám. Slov. uč. tovarišstva, Konzervatórium Jozefa Adamoviča, Základní škola Galaxie, Szkoła Podstawowa, Materská škola, Vysoká škola výtvarných umení, SOŠ a SOU Kuřim, Stredná športová škola, Mateřská škola Přerov, Kratochvílova, Základní škola Moravská Třebová, Umělecká škola Franze Schuberta, Súkromná základná škola Felix, Základní škola speciální a Praktická škola, Špeciálna základná škola, Stredná zdravotnícka škola, Rehabilitačné stredisko ROSA, Stredná odborná škola Jozefa Szakkayho, ZŠ s MŠ s VJM Boľ, Dětské rehabilitační centrum MEDVÍDEK, Gymnázium a ZŠ Sándora Máraiho, Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským v Medveďove, Schülerhort, Autoškola 2, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb vidieku, MŠ Kobeřice, Základná umelecká škola Juraja Kréna, EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o., Základná škola

Vzdelanie, Slovensko:, 5 z 17

Súkromné športové gymnázium Užhorodská, Kindergarten, základná škola, Általános iskola, Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka, Súkromné osemročné gymnázium Dneperská 1, Materská škola Okružná, BEA English Studio, Základní a Mateřská škola Lískovec, Gymnázium Park mládeže 5, Bubbly, Pázmány Péter Katolikus Egyetem BTK, Súkromná základná umelecká škola Xoana, Spojená škola sv. Košických mučeníkov, Lőrincze Lajos Általános Iskola, Materská škola v Šenkviciach, Základní škola Ludgeřovice, Základná Škola Karpatská Ulica, Volksschule Schrattenberg, Szkoła Podstawowa w Baligrodzie, MŠ Petřkova, Mateřská škola Jasínkova, Europamittelschule, Kazinczy Ferenc Általános Iskola, ZŠ MŠ Kobeřice, Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola, Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, Mateřská škola Rodkovského, MŠ Máj Nový Jičín, Teologická fakulta Trnavskej univerzity, MATEŘSKÁ ŠKOLA PALOVÁČEK, s.r.o., Mateřská škola Těrlicko, ZŠ Nový Jičín, Tyršova, Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace, Základní škola Želatovská, Mateřská škola Dobroslavice, City Baby Care, Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Stredná odborná škola, Ki Akarok Nyílni Óvoda, Svářečská škola, Játékvár Tagóvoda, Gymnázium Varšavská cesta 1, Stredná odborná škola Policajného zboru, Stredná odborná škola letecko-technická, Mateřská škola Kouřílkova, Reformovaná teologická fakulta Univerzita J. Selyeho, Szkoła Podstawowa nr 2 w Brennej im. Stefana Żeromskiego, Gymnázium Trebišovská 12, Polytechnische Schule Zistersdorf, Základná škola Atómová, ZŠ Šenov u Nového Jičína, Základná škola s materskou školou, Střední škola dopravy, obchodu a služeb, Mateřská škola Dvořákova, ZŠ Bieloruská 1, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vocelova, Hrivko, Aula TUZVO, Základná škola Oščadnica-Ústredie

Vzdelanie, Slovensko:, 6 z 17

Stredná odborná škola obchodu a služieb Topoľčany, Základní škola Těrlicko, Základní škola Dvorská, Gymnázium Komenského, Somogyi József Általános Iskola, skôlka, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, Základní škola Opava, Otická 18, Mateřská škola Klíček, Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace, Materská škola Štvorlístok, Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Základní škola Salmova, Základná umelecká škola Františka Oswalda Daliborovo námestie 2 - Elokované pracovisko Gessayova 8, Mateřská škola Optiky, Mateřská škola U Tenisu, Základná škola, Považské Podhradie, Mateřská škola Chlebovice, Konzervatórium, Základná škola, Volksschule Altlichtenwarth, Stredná odborná škola veterinárna Košice-Barca, ZŠ Rokytnice, Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Mateřská škola Sluníčko, Mateřská škola Pastelka, Základná škola Andreja Radlinského, Základná škola s materskou školou, Považská Teplá, Súkromná základná umelecká škola Vlada Urbana, Gymnázium Martina Hattalu, Materská škola, Základná škola sv. Vincenta de Paul, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně, Súkromné osemročné gymnázium Galaktická, Základní škola a Mateřská škola Prointepo s.r.o., MŠ novojičínská Beruška, spol. s.r.o., ZŠ Jána de La Salle, Allgemeine Sonderschule, Základná umelecká škola, Rektorát MU, Mateřská škola Skřivánek, Základná škola Kežmarská 30, Volksschule, Základná umelecká škola, Volksschule, Mateřská škola U Sila, Základná umelecká škola, Rektorát TUKE, Mateřská škola Beruška, Základná škola, Záhorácka, ZŠ Topoľová, Gymnázium školských bratov, ZŠ Park Angelinum, záhrada, Základná škola Józsefa Kovátsa s vyučovacím jazykom maďarským, Bátorove Kosihy, Základná škola Kalinčiakova, Lesní klub Jasánek, Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694, Obchodní akademie, Materská škola

Vzdelanie, Slovensko:, 7 z 17

Honvéd utcai óvoda, Spojená škola svätého Jozefa, Szkoła podstawowa im. Bohaterskich Dzieci Warszawy w Pyzówce, Gymnázia sv. Jána Zlatoústeho, Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o. p. s., Jazyková škola Class, ZŠ Družicová 4, Materská škola Hospodárska 7, Gymnázium a jazyková škola Svitavy, Cházár András Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Diákotthon, Gyermekotthon és Pedagógiai Szakszolgálat, Stredná odborná škola stavebná, Univerzita obrany, Základná škola Petra Škrabáka, Materská škola, Ulica Vladimíra Clementisa, Gymnázium Šlapanice, Gymnázium, Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Neumann János Általános Iskola, Stredná Odborná Škola Polytechnická, Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava, Mateřská škola Skřivánek, stredná škola, Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Základná škola Beluša, Odborné učilište internátne, Základní škola UNESCO, Volksschule, Gymnázium Ľudovíta Jaroslava Šuleka, NMS Zurndorf, Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku, Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Német Nemzetiségi Általános Iskola, Střední škola gastronomie a služeb, základná škola, Ózdi József Attila Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, ASA, Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej, Evanjelické gymnázium Jána Amosa Komenského, Základní umělecká škola, ZŠ Veľkomoravská, Fakulta umení TU, Stredná priemyselná škola informačných technológií, Súkromné gymnázium Petzvalova 4, ZŠ Opava, Boženy Němcové, Przedszkole Samorządowe im. Hansa Christiana Andersena w Tymbarku, základná škola, Základná škola, Zdenka Nejedlého 2, MŠ Jezevčík, Apáczai Csere János Általános Iskola, První soukromá základní škola, Gymnázium Blansko, Stredná odborná škola technická, Střední škola gastronomie a farmářství, Škola úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru, Zengő Óvoda és Bölcsőde, Spojená škola internátna, Základní škola, Základná škola s materskou školou

Vzdelanie, Slovensko:, 8 z 17

Cirkevná materská škola Kráľovnej anjelov, AUTOŠKOLA, Spojená škola sv. Františka z Assisi, Mateřská škola Těchov, Stredná odborná škola pedagogická sv. Márie Goretti, Základní škola, Vasvár Úti Általános Iskola, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o., Zespół Szkół Zawodowych i Placówek, Základná umelecká škola, ZŠ Milana Hodžu, British International School Bratislava, Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským, Súkromná stredná priemyselná škola animovanej tvorby, Stredná odborná škola pedagogická, Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi, Stredná zdravotnícka škola Dolný Kubín, Škôlka Vilka, Detské jasle Čajkovského, Materská škola, Micimackó óvoda, Fakulta podnikatelská, Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, Základní škola J. A. Komenského, Mateřská škola Kampanova, Stredná odborná škola technická, Školka pos Smrčkem, Handprints International, Základní škola Hulín, ZŠ Komenského, Cirkevná stredná odborná škola, Gminne Przedszkole, Základná škola, Rektorát Slovenskej technickej univerzity, Spojená škola Dolinského 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Gyulu Juhásza, Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Súkromná základná škola, ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA, Základná škola Pri Podlužianke, Základní škola Háj ve Slezsku, Střední průmyslová škola Stavební pr. SOU, Střední průmyslová škola stavební Třebíč, Zákldaní umělecká škola, Mateřská škola, Stredná odborná škola technická, MŠ Valchov, Ózdi Szakképzési Centrum Bródy Imre Szakgimnázium és Szakközépiskola, Základní škola Hlučín-Rovniny, Materská škola, Dukelská, Střední škola stavební Třebíč, Materská škola Komenského, Základní škola Za mlýnem, Gymnázium Jakuba Škody, SŠ a VOŠ Aplikované kybernetiky s.r.o., Mateřská škola Přerov, Komenského, ZŠ a MŠ Bohuslavice, Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy, Střední průmyslová škola stavební

Vzdelanie, Slovensko:, 9 z 17

Základná škola Lúčna, Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, Stredná odborná škola, Základná škola Kubranská, Materská škola, Bolyky Tamás Általános Iskola, ZŠ Milana Hodžu, základná škola, Mateřská škola Údolní, Základní škola a gymnázium města Konice, Mendelova univerzita v Brně, základná škola, Základní škola Benešova, Třebíč, Základní škola Kapitána Jaroše, Třebíč, ZŠ Kpt. Jaroše, Střední škola řemesel Třebíč, Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Károlya Szemerényiho Tvrdošovce, Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Súkromná základná umelecká škola, Gašparko, Hronček, Základní škola Štefánikova, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, Základní škola Boženy Němcové, Katolické Gymnázium, ZŠ Václavské náměstí, Hotelová škola, Gymnázium Třebíč, Evanjelické lýceum a základná škola Palisády, ZŠ Opava, ZŠ Cyrilometodějská, Střední průmyslová škola stavební Třebíč, Konzervatoř Brno, Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč, Materská škola, Volksschule Jedenspeigen, Gymnázium Matky Alexie, Mateřská škola Čtyřlístek, Cirkevná materská škôlka bl. Imeldy, Mateřská škola Sluníčko, Pondus Air, Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM, Súkromná základná škola Dneperská 1, Hotelová akadémia, Рaneurópska vysoká škola, fakulta práva, Střední průmyslová škola stavební, Cserhátliget Általános Iskola Penc, Střední průmyslová škola Třebíč, Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mikulov, Základní škola Trávník, Základní a Mateřská škola Janovice, Střední škola řemesel Třebíč, Vysoká škola logistiky o.p.s., stredná škola, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Církevní gymnázium, Stredná škola poľnohodpodárská Juraja Gagarina, Základná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Vzdelanie, Slovensko:, 10 z 17

Základná umelecká škola Istrijská, Súkromná základná škola, Stredná odborná škola rozvoja vidieka s VJM, , Mateřská škola Úvalno, Gymnázium Párovská ulica č.1, Střední škola tehnická Opava, Diamonds - súkromná základná umelecká škola, Základní umělecká škola Dolní Újezd, Špeciálna základná škola, Kastély Óvoda, Základní škola Pouchov, Sashegyi Sándor Általános Iskola és Középiskola, Súkromná základná škola Tomáša Zanovita, SŠ - SOŠ elektrotechnická, Diamonds - súkromná základná umelecká škola, Základná umelecká škola Ľudovíta Fullu, Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Gymnázium J. K. Tyla, Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Endre Adyho, Základná škola sv. Cyrila a Metoda, Střední škola technická Opava, Ekonomická fakulta Univerzita J. Selyeho, Základní škola Svisle, Základná škola Janka Kráľa, Základní škola, Základná škola, Jasle, Mateřská škola Loštice, Mateřská škola, Jubilejní škola Skalice, Gymnázium Jána Adama Raymana, Základná umelecká škola Františka Oswalda, Základná škola sv. Vincenta, Gymnázium Zoltána Kodálya s vyučovacím jazykom maďarským, skôlka, skôlka, Neue Mittelschule Zistersdorf, Farmaceutická fakulta UK, Stredná zdravotná škola, SOŠ, Spojená škola, Spojená škola, Základná škola Gyulu Szabóa s vyučovacím jazykom maďarským, Diamond English, skôlka, Střední průmyslová škola strojnická, Základní škola Dolní Újezd, okr. Svitavy, ZŠI pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, Základná škola Malokarpatské námestie 1, Mátyás Király Általános Iskola, Materská škola, Stredná odborná škola, Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu, Hudební fakulta JAMU, Obchodná akadémia, Spojená škola,Palárikova, Čadca, Základná škola, Saratovská ul. 85 (VI. Základná škola), Gymnázium Boženy Němcové

Vzdelanie, Slovensko:, 11 z 17

ZUŠ, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Základní škola Petra Bezruče Frýdek-Místek, 1.ZŠ, Základná škola, Komenského 2, MŠ Sluníčko, Mateřská škola Háj ve Slezsku, Základní škola U Tenisu, Mateřská škola Kunčičky u Bašky, Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda, MŠ Milana Hodžu, Základná škola Andreja Kmeťa, Střední průmyslová škola Přerov, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Základní umělecká škola Hradec nad Moravicí, Stredná odborná škola podnikania, Mateřská škola Nový Hrozenkov Vranča, MŠ Helsinská, Základná škola s materskou školou Želiarska 4, Materská škola, Střední zdravotnická škola, Základní umělecká škola, Materská škola, základná škola, Fekete István Általános Iskola, Árpád Vezér Általános Iskola, Základní škola a Mateřská škola Kukleny, Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu, Stredná zdravotnícka škola milosrdného Samaritána, Základná škola M. R. Štefánika, SOŠ drevárska, Základná škola Krivá, Materská škola, Dedovec, Mateřská škola Sněženka Sv, Čecha, Základná umelecká škola – výtvarný odbor, Základná škola s materskou školou Bojnice, Základná škola Medzilaborecká, Základní a mateřská škola Staré Město, Špeciálna základná škola Rovníková 11, Materská škola Dudvážska, Stredná odborná škola podnikania, Centrum HAPPY, Materská škola, Rozkvet 2024, základná škola, Základná škola, Saratovská ul. 43 (V. základná škola), Spojená škola, Beethovenova 27, Trnava, Materská škola, Fakulta manažmentu UK, Lesní klub Bezinka, Farmaceutická fakulta UK, Střední průmyslová škola stavební, Gymnázium Josefa Ressela, Základná škola Zoltána Kodálya s vyučovacím jazykom maďarským, Základní škola Česká Ves, Materská škola Centrum, Gymnázium Grösslingová 18, Základná umelecká škola Jozefa Rosinského v Nitre, Základná škola Karloveská, Základní škola Horní Suchá, Základná umelecká škola Irkutská 1, SZUŠ Art Pegas

Vzdelanie, Slovensko:, 12 z 17

Stredná priemyselná škola strojnícka, Lingua centrum, Materská škola Stonožka, Základní škola Prušánky, MŠ Pohádka Borač, Dózsa György Tagiskola, Základná škola, Gárdonyi Géza Általános Iskola, Základní škola Velká Dlážka, Špeciálna základná škola s vyučovacím jazykom maďarským, Little Kitten, Autoškola Akva, Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola, Mateřská škola Lešetínská, Základná škola, Základná a materská súkromná škola Dráčik, Mateřská škola Kubišova, Stredná odborná škola, ZŠ Pankúchova, Materská škola - Óvoda Zádielska 4, Internát, 5. Základní škola, Střední škola zemědělská - učební obory, Súkromné konzervatórium, ZŠ Šlapanice, bazén a tělocvična, Súkromná základná umelecká škola, Mateřská škola Barvička F. Čecha, Gymnázium Cyrila Daxnera, Materská škola - Dúha, Špeciálna základná škola Inžinierska 24, Základná škola kardinála Alexandra Rudnaya, Gymnázium, MŠ Kapitána Jaroše, MS Sološnica, Materská škola Ludrová, ZŠ Abovská 36, Stredná odborná škola, Základní škola Loštice, Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana, Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana - bilingválna sekcia, ZŠ Bystrická, Materská škola, Základná škola Gemerská 2, Základná umelecká škola Jána Albrechta, Základná škola M.R.Štefánika, MŠ Šenov u Nového Jičína, skôlka, Katolícka univerzita, Mateřská škola Bartuškova, skôlka, Základná škola Tupolevova 20, Gymnázium Školská, Lískáček, Gymnázium Dr. Emila Holuba, Materská škola, Základná škola s materskou školou sv. Andreja - Svorada a Benedikta, MŠ Cyrilometodějská, Základná škola Čáry, Střední škola gastronomie a služeb, Gymnázium Ladislava Dúbravu

Vzdelanie, Slovensko:, 13 z 17

ZŠ Alexandra Dubčeka, Mateřská škola Píšť, Mateřská škola Benešova, Třebíč, internát, Základná škola s materskou školou Vitanová, Mateřská škola Borovina, Střední škola stavební a dřevozpracující, Základná škola s materskou školou, Oščadnica 1374, Gymnázium a SPŠEI Frenštát p.R., skôlka, MŠ Třebíč, Obránců míru, ZŠ a MŠ Hostašovice, Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala, Stredná odborná škola pedagogická, Špeciálna základná škola, Stredná umelecká škola Ladislava Bielika, Základní umělecká škola A. Kašpara, Základní škola Gabry a Málinky, Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště, Fakulta environmentálnej a výrobnej technicky TUZVO, Základná umelecká škola Jantárová, Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3, Materská škola, Súkromná materská škola a Detské montessori centrum, Základní škola a mateřská škola Těšetice, Škôlka Gašparko, Materská škola, Západomoravská vysoká škola, Autoškola Eko Univers, Základná škola Dve ruky, HAL, Základná škola s materskou školou Čadca-Horelica, Detské jasle, Gymnázium Štúrovo, Základná škola s materskou školou Riazanská, Autoškola Kalvoda, Konzervatórium Košice, Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu, Materská škola, Materská škola Hurbanova, Základná škola Staničná 13, Váci Waldorf Pedagógiai Alapítvány Óvodája, Detské centrum u Jonathana Pudinga, Stredná odborná škola, Základní umělecká škola, Mateřská škola pohádka, ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy, Základná škola s materskou školou J.A. Komenského, VI. Základná škola Ružomberok, Základní škola a mateřská škola Hrčava, základná škola, Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním, Špeciálna základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Tomášikovo, Spojená škola Tilgnerova, Základná umelecká škola, MŠ Trebišovská 11, Základná škola, Námestie mladosti 1, Technická akadémia, Duálna akadémia, Základná škola

Vzdelanie, Slovensko:, 14 z 17

Dietky Kvietky, Spojená škola -SOŠ strojnícka, SOŠ podnikania, SOŠ rybárska, Fakulta informačních technologií VUT, Základní škola a Mateřská škola Strahovice, Materská škola, Základná umelecká škola Jána Cikkera, MŠ Týneček, Súkromná základná škola, Súkromné gymnázium Mercury, Střední škola zemědělská, Gymnázium Vídeňská, Základná škola Nejedlého 8, Masarykova základní škola, Súkromná základná škola BESST, Súkromná základná škola waldorfská, STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA DREVÁRSKÁ, Střední škola Brno, Charbulova, areál Trnitá, Materská škola Beluša, Základná škola, Základná umelecká škola, MŠ Michalské stromořadí, 2. Základní škola, Združená stredná škola potravinárska, Materská škola, Hlavná 346, Nižná Myšľa, Základná škola Šenkvice, Základná škola, Školská 14, Základní škola Babice nad Svitavou, Materská škola Kolískova 14, Stredná odborná škola Košice-Šaca, Súkromná základná škola Wonderschool, Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, ZŠ Štúrova, Základná umelecká škola, Základná škola Podjavorinskej, Základná škola, Materská škola, Slovanské gymnázium, Stredná odborná škola technická, Stredná odborná škola podnikania, ZŠ Komenského, Materská škola Rázusova 26, ZUŠ, Detské centrum Preliezka, Autoškola Alma - H, s. r. o., ZŠ Sokolíkova ul.2, Mateřská škola Horní Suchá, DM, Základná škola, Nad Medzou 1, Základná škola, Základní umělecká škola, Základná škola sv. Dominika Savia, Základná škola s materskou školou Bernolákova 1, ZŠ Skuteč, Základná umelecká škola Eugena Suchoňa, Súkromná materská škola Tatranská 10, Volksschule Lassee, MŠ Tatranská 23, Súkromná základná škola, ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM, Gymnázium Mikuláša Kováča

Vzdelanie, Slovensko:, 15 z 17

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Materská škola, Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68, Základná škola, Materská škola Pavla Horova 3, ZŠ Gessayova 2, ZŠ Prokofievova 5, ZŠ Sychrov, Základná umelecká škola, Mateřská škola Anenská - J. Trnky, Materská škola Milana Marečka, 4. Základní škola, Základná škola, Hutnícka 16, Základná škola, Mateřská škola Pastelka, Stredná priemyselná škola dopravná, Základná škola s materskou školou, Malonecpalská ulica, Brmbolec, Základná škola, Levočská ulica 11, Obchodná akadémia, ZŠ Budatínska 61, Střední průmyslová škola stavební, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Gymnázium Petra Pázmáňa s vyučovacím jazykom maďarským - Pázmány Péter Gimnázium, Letomostie 3, Nové Zámky - Érsekújvár, Základná škola Štúrovo, Materská škola Hrnčiarska 1, Materská škola Stálicová 2, elokované triedy Haburská 6, Gymnázium Alberta Einsteina, ZŠ Beňovského 1, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku v Žiline, Základná škola Tbiliská, Gymnázium, Základná škola Jelenia 16, Materská škola, Špeciálna základná škola, Gymnázium Bilíkova, ZŠ Prostějovská, ZUŠ Leoše Janáčka, Súkromná materská škola, Základná škola Rajčianska, Súkromná ZUŠ, MŠ Blahoslavenej Imeldy, Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej, Akademie J.A. Komenského, ŠPECIÁLNA ZÁKLADNÁ ŠKOLA, Súkromné gymnázium ESPRIT, Základná škola Mládežnícka, Stredná odborná škola dopravná, Základná umelecká škola sv. Cecílie, Základní škola Horymírova, Zespół Szkół w Łękawicy, Základná škola, Základná umelecká škola Jozefa Kresánka, Obchodná akadémia, Przedszkole Publiczne, Mateřská škola se zdravotnickou péčí s. r. o., ZŠ Křídlovická, Mateřská škola Radost, Mateřská a Základní škola Písečná, Súkromná hotelová akadémia

Vzdelanie, Slovensko:, 16 z 17

ZŠ a MŠ na náměstí, Súkromné gymnázium Kremnická, Mateřská škola Halenkov, Základná umelecká škola Jána Pöschla - elokované pracovisko, Stredná odborná škola technická a agropotravinárska, Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA, Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, MŠ Žižkovo nám., Materská škola, Základná škola Juh, Mateřská škola Lhotka, Stredná odborná škola technická, Střední škola logistiky a chemie, Základná škola, Základná škola - Báb, Materská školka, Súkromné gymnázium, Zespół Szkół Zawodowych im. Świętej Jadwigi Królowej, Materská škola Levoča, Ul. Železničný riadok 3, 2.stupeň ZŠ, ZŠ Křepice, Tesavi - Súkromná bilingválna materská škola, Materská škola a detské jasle Slniečko, Základná škola Alexandra Dubčeka, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Základní škola Staříč, Cirkevná základná škola s materskou školou sv.Gorazda, Základná škola Pri kríži, Mateřská škola Bílá, Materská škola Azovská 1, strom, Súkromná základná škola, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, MŠ Masarykova, Materská škola sv. Andreja-Svorada a Benedikta, základná škola, Špeciálna základná škola s materskou školou, Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Stredná zdravotnícka škola, , Spojená škola s organizačnými zložkami Odborné učilište a Praktická škola, Základná škola, Střední odborná škola, Materská škola, Rešetkova 6, ZŠ a MŠ logopedická, Základní škola Čeladná, Základní škola a mateřská škola Naděje, Fakulta sociálnych a ekonomických vied UK, Spojená škola internátna, Špeciálna ZŠ internátna a Praktická škola, Materska skola, Základná škola Devínska 12, Piaristická spojená škola Františka Hanáka, MATERSKÁ ŠKOLA BZUČO, Súkromná materská škola „SOVIČKA“, Základná škola, Základná škola s materskou školou, Spojená škola, Gymnázium Hubeného, Gymnázium Javorová

Vzdelanie, Slovensko:, 17 z 17

Materská škola Rovniankova, PLAYSCHOOL - súkromná materská škola, Základní škola a Mateřská škola Študlov, Cirkevná základna škola s materskou školou Dobrého pastiera, Stredná odborná škola polytechnická, Materská škola pri ZŠ a MŠ Chorvátsky Grob, Základná škola Lichardova, Materská škola Čierne-Ústredie, Střední uměleckoprůmyslová škola, Gymnázium Žďár nad Sázavou, ZŠ a MŠ Svatoplukova, Materská škola, Soukromá základní umělecká škola - taneční, s.r.o., Gymnázium Metodova, 1. Základná škola, MŠ Palárikova 22, Základná umelecká škola Jozefa Kresánka, Materská škola, Základná škola Lachova 1, Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, Spojená škola internátna, Základní škola Pstruží, Materská škola SNP Kýčerka, strom, Gminne Przedszkole Publiczne w Nawojowej, Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o., MŠ Pražmo, Mateřská škola Pohádka, Stredná odborná škola informačných technológií, Střední škola, Soukromá mateřská škola Kouzelný svět, Základná škola s materskou školou, Česká 10, ZŠ Holice, Špeciálna materská škola, Základná škola s materskou školou Sibírska, Materská škola Květinka, ZŠ Nevädzová, ZŠ a MŠ Cádrova, Hotelová akadémia, Súkromné gymnázium Česká 10

vzdelanie inde

Západné Slovensko (1321x), Východné Slovensko (1158x), Střední Morava (1000x), Jihovýchod (972x), Stredné Slovensko (919x), Jihomoravský kraj (811x), Moravsko-sliezsko (790x), Moravskoslezský kraj (790x), Bratislavský kraj (659x), Olomoucký kraj (599x), Prešovský kraj (589x), Košický kraj (569x), Žilinský kraj (512x), Trenčiansky kraj (484x), Bratislava (483x), Nitriansky kraj (454x), Banskobystrický kraj (407x), Zlínský kraj (402x), Trnavský kraj (383x), okres Brno-město (318x), Brno (318x), okres Olomouc (277x), Zemplín (271x), Košice (268x), Spiš (251x), okres Frýdek-Místek (188x), okres Ostrava-město (185x), Ostrava (163x), Olomouc (160x), Liptov (152x)
vzdelanie v Západné Slovensko
vzdelanie v Východné Slovensko
vzdelanie v Střední Morava

Podpor projekt OMA:

QR kód na túto stránku https://www.oma.sk/vzdelavanie

Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.

Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, fotky do Freemap galérie, články do wikipédie, ...

Zdroj dát

Mapové údaje pochádzajú z www.OpenStreetMap.org, databáza je prístupná pod licenciou ODbL. OMA logoMapový podklad vytvára a aktualizuje Freemap Slovakia (www.freemap.sk), šíriteľný pod licenciou CC-BY-SA. Fotky sme čerpali z galérie portálu freemap.sk, autori fotiek sú uvedení pri jednotlivých fotkách a sú šíriteľné pod licenciou CC a z wikipédie. Výškový profil trás čerpáme z SRTM. Niečo vám chýba? Pridajte to. Sme radi, že tvoríte slobodnú wiki mapu sveta.